להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


מספרה לכלבים – עצות שימושיות
טיפוח הפרווה של הכלב מהווה חלק בלתי נפרד מהטיפול בו. כלבים בעלי שיער ארוך זקוקים לתספורת בעיקר בימים החמים. מזג האוויר החם בישראל הופך לסיוט בעבור ארוכי הפרווה. הביקור במספרה בעבור הכלבים הללו הוא שיפור משמעותי באיכות החיים. פרט להקלה בעומס החום, נציין כי מספרה לכלבים חיונית גם למלחמה בקרציות ופרעושים.

איך בוחרים מספרה לכלבים?
מספרות אשר מופעלות על ידי אנשי מקצוע בעלי גישה טובה לבעלי חיים מומלצות. כאשר הצוות מצליח להרגיע את הכלב ולעודד אותו לשתף פעולה, התהליך כולו נעים ומהיר יותר. שימו לב לתגובה של הכלב כלפי הצוות המטפל. אל תשאירו את הכלב לבדו במספרה מבלי לוודא כי הוא נמצא בידיים טובות. פרט לכך, כדאי לבחון גם את מכונות התספורת, לבקש המלצות של לקוחות קבועים ולוודא כי הכלבים נמצאים תחת השגחה בכל רגע נתון.

נספר גם כי פרט לתספורת מציעות מספרות לכלבים גם רחצה יסודית, טיפולים נגד קרציות או פרעושים, גזיזת ציפורניים ושאר טיפולי אסתטיקה שוטפים. אם עדיין לא ביקרתם עם הכלב במספרה, כדאי לעשות זאת. הכלבים נהנים מטיפולי הטיפוח ממש כמונו.

כלב נקי הרבה יותר כיף ללטף
הרגלי היגיינה טובים יעודדו אתכם ללטף ולחבק את הכלב הרבה יותר. כאשר הפרווה נקייה וריחנית, נעים יהיה להתכרבל עמו . בעלי כלבים עם פרווה ארוכה סובלים קשות מתופעת הנשירה. ללא תספורת, הבית כולו, הבגדים וכלי האוכל מתמלאים בפרווה. מספרה לכלבים תביא לשיפור משמעותי במערכת היחסים שלכם עם הכלב.

רחצה לכלב בבית
ממש כמו בני אדם, גם כלבים זקוקים לאמבטיה. בניגוד לבני האדם, הכלב לא ממש אוהב את פעולת הרחצה. כל ניסיון להכניס אותו אל האמבטיה מסתיים בהמון לכלוך. בתום הרחצה, הפרווה הרטובה יוצרת גירודים אשר מעודדים את הכלב להתרוצץ בכל הבית. מיותר לומר כי פרווה רטובה גם מפיצה ריח רע. את כל זאת תוכלו למנוע בעזרת ביקור קצת במספרת הכלבים. אתם וגם הכלב תיהנו הרבה יותר מהחוויה וגם מהתוצאות.

הצוות המקצועי של המספרה מחזיק בניסיון רב. מספרה לכלבים מתאימה גם לכלבים אשר לא עברו אילוף. במידת הצורך, יתבקש הבעלים להישאר בחדר במהלך הטיפול. אך בודדים הם המקרים בהם הכלב מתנגד לטיפול. הצוות המקצועי שלנו מעודד התנהגות טובה ורגועה גם מכלבים בעייתיים. הכלב יוצא מהמספרה נקי, וריחני.
אלו כלבים זקוקים לתספורת קבועה?
1. זני כלבים ארוכי פרווה.
2. כלבים בעלי פרווה אשר גדלה ללא הפסקה. פודלים למשל, זקוקים לתספורת קבועה. הם מגדלים שיער ללא הפסקה.
3. כלבים אשר סובלים מבעיות עור או פרעושים וקרציות.

מספרת כלבים טובה תדע להציע לכל כלב את חבילת הטיפולים לה הוא זקוק. סדרת טיפולי הטיפוח לכלב כוללת תכשירי רחצה מיוחדים לכלבים, גזיזת ציפורניים, טיפולים נגד מזיקים, ועוד. הפרווה של הכלב זקוקה להרבה יותר מרק הברשה שבועית, מספרה לכלבים תוכל להעניק לו טיפול מתאים.