להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


ציוד לבעלי חיים – מה כדאי לקנות?
גידול בעלי חיים דורש רכישת ציוד מתאים בחנויות המתמחות בתחום. ציוד לבעלי חיים יש לרכוש באופן שוטף ולקראת הצטרפות של בעל חיים חדש אל המשפחה. ממש כמו כל בן משפחה אחר, גם חיית המחמד זקוקה לחפצים משלה. עם ההיכרות שלכם עם הכלב או החתול, תלמדו להכיר את האוכל החביב עליו, את הצעצועים שהוא מעדיף, את מברשת השיער המתאימה, את חומרי ההדברה הטובים ביותר ואת הפינוקים שהוא הכי אוהב.

ציוד האכלה – חובה בכל בית
בראש רשימת הציוד הדרוש לגידול חיית מחמד תמצאו אוכל מזין וקעריות אוכל ומים. הקפידו להחליף את האוכל והמים בקעריות ולשטוף אותן אחת ליומיים. שמירה על היגיינה חשובה לבריאות החיה. הרשתות המובילות למכירת ציוד לבעלי חיים מציעות קעריות עשויות חומרים קלים לניקוי וחיטוי. את הקעריות ניתן פשוט להכניס אל מדיח הכלים.

משחקים וצעצועים לבעלי חיים
תעסוקה לשעות הפנאי נחוצה גם לבעלי החיים. את רוב היום אתם מבלים בעבודה ובעל החיים נשאר לבדו בבית. רכשו בעבורו משחקים מתאימים לגילו, גודלו והעדפות אישיות. חנויות לציוד בעלי חיים מציעות מבחר צעצועים לכלבים, חתולים, אוגרים, ציפורים ועוד. בחירת הצעצוע המתאים מתבססת בשלבים מוקדמים על ניסוי ותהייה. בשלבים מתקדמים יותר כבר תכירו היטב את חיית המחמד שלכם ותדעו כיצד לבחור לה מתנה מתאימה. הקפידו לרכוש את הצעצועים בחנויות מובחרות, שימו לב לבטיחות השימוש בהם, ולחלקים קטנים אשר עשויים לגרום לחנק.

פינת שינה – כל אחד זקוק לפינה משלו
כולנו מכירים את הרגעים בהם כל שמתחשק לנו הוא להתכרבל במיטה בשקט. תופתעו לגלות כי גם חיות מחמד זקוקות לפינה משלהם. פינה בה יוכלו לנוח, לבלות בשקט ולהרגיש הכי בטוחים ומוגנים בעולם. אנו שמחים להציע מיטות או פינות שינה לבעלי חיים בגדלים שונים. מיטה לכלב או לחתול נהוג לרכוש אחת לשנתיים עד שלוש שנים. אם מתחזקים נכון את המיטה ודואגים לכבס אותה אחת למספר שבועות, ניתן להשתמש בה זמן ממושך.

חומרי הדברה נגד פרעושים או קרציות
היכרות עם בעל החיים חשובה גם כאן. התגובות של חיות המחמד לשימוש בחומרי הדברה נגד פרעושים וקרציות משתנה. עם השימוש בחומרים, תגלו מהו החומר היעיל ביותר עבורכם. חשוב לציין כי אנו ממליצים על התנסויות עם חומרים חדשים. אך יש להפיק לקחים מתגובות אלרגיות של הכלב לחומרים מסוימים. הקפידו להתייעץ עם אנשי מקצוע ולעקוב אחר התגובה של החיה לחומר החדש.

מנוי טיפולים אצל וטרינר
טיפולים שוטפים אצל הווטרינר הם חלק בלתי נפרד מסדר היום של חיות המחמד. חיסונים, בדיקות שוטפות וטיפול במחלות או פציעות. ברשימת ציוד החובה לגידול בעלי חיים יש לכלול ארגז נשיאה אשר ישמש אתכם לביקור במרפאה או נסיעות. אם תחליטו לרכוש מנוי טיפולים במרפאה, תוכלו ליהנות ממחירים מוזלים.

נוסיף כי רשימת ציוד לבעלי החיים כוללת גם מוצרי היגיינה כמו שמפו, מסרק או קוצץ ציפורניים, רצועה או מחסום, קולר, כלוב, תכשירים לניקוי הפה, פינוקים ועוד. את רוב הציוד יהיה עליכם לרכוש אחת למספר השנים. אם רכשתם ציוד איכותי, אתם וגם בעל החיים תיהנו ממנו לתקופה ארוכה.